Spolupráce

Jsme malá rodinná firmička, která se bez spolupráce neobejde. Spolupráce s dopravní společností, s obchody, restauracemi i kavárnami, bežnými lidmi, známými i neznámými. Prostě s každým, kdo o spolupráci stojí. 

Momentálně hledáme malé kavárny a obchůdky po celé republice, abychom vytvořili síť prodejních i odběrových míst. Tak bychom mohli zaručit kvalitu ChilliChoco kdekoliv v zemi. Máte-li zájem o naši vitrínu s produkty, neváhejte nás kontaktovat. Rádi bychom měli v každém kraji jen jedno až dvě místa. Takže umíme zaručit exkluzivitu v kraji, a hlavně tímto “rodinným” stylem chceme vybudovat úzkou síť přátel, radši než obchodních partnerů. 

Kavárny i obchůdky dostanou naši samolepku CHILLICHOCO ZDE V PRODEJI. O hlubším významu této samolepky můžeme podiskutovat osobně.

chilli čokoláda chillichoco logo

S kým

SPOLUPRACUJEME

Dárečkovna

Paní Martina Knappová z Dárečkovny je s námi od začátku ChilliChoco. Vymyslela všechny naše krabičky a stále je pro nás vyrábí. Byla to výborná volba, protože se našim zákazníkům krabičky velice líbí. Ale nejen krabičky se vyrábějí v Darečkovně. Dále pro nás vyrábí trička, hrnky i čepice. 

Dárečkovna logo ChilliChoco Koobe design

Milan Bílý Vlk

Podařilo se nám získat pro ChilliChoco získat mistra řezbáře Milana “Bílého Vlka” Hamerníka, který pro nás vyrábí dřevěné přívěšky ChilliChoco ve tvaru chilli papriček. krásná ruční práce s vypálenou runou hojnosti. I zde můžeme s jistotou říct, že KAŽDÝ KUS JE ORIGINÁL. Najdete je v e-shopu, pro samostatný prodej nebo v dárkovém balení ve dřevěné krabičce.

Milan Bílý Vlk Hamerník logo Koobe Chillichoco

V současné době jednáme s e-shopem jemy.cz, který by už brzy mohl začít nabízet produkty ChilliChoco. Uděláme vše pro to, aby ceny našich produktů na ostatních e-shopech zůstaly stejné. Na tomto e-shopu tomu tak bude. 

Jemy logo Koobe Chillichoco

ChilliChoco logo černobílé 

ChilliChoco

Lenka Haasová

Hrabyně

IČ: 88133605

Tento web vznikl za podpory KOOBE DESIGN 

 

 

Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu majitele.